Lilyum/Zambak

   

  Lilyum/Zambak

  Lilyum/zambak

   

  Lilyum estetik görünüm ve zarafet sunan ürünlerden biridir. Tasarlanan aranjmanların hepsi özel olarak hazırlanmaktadır. Lilyum seçimleri kişilere renk seçenekleri sunmaktadır. Zambak ürünleri ile desteklenen bu aranjmanlar görselliği de en yüksek ürünlerdir. Çiçek seçimlerinde genellikle fanus ya da vazo içinde olan bu ürünler tercih edilmektedir. Ardından çiçek siparişi tamamlanmaktadır. Çiçek gönder butonu aracılıyla ürün hazırlanmaktadır.

   

   Herşey çiçek istenen boyutlarda çiçek aranjmanları sunmaktadır. Hem vazo içerisinde hem de buket halinde ürünler tasarlanmaktadır. Çiçek sepeti çeşitleri de sitemiz içerisinde yer almaktadır. Taze çiçek çeşitleri sunan sitemiz birbirinden güzel kokulu ürünü bir araya getirmektedir. Her bir aranjman çiçek market üzerinden seçilen ürünlerden oluşmaktadır.

   

   İstanbul çiçek gönder işlemleri ile anında adrese teslimat için ürün yola çıkmaktadır. Dönemin beğenilen zambak ve lilyum aranjmanları da hediye seçimlerinde sevilen ürünlerden biridir. Kaliteli ve güvenli çiçek siparişlerinin adresi olan sitemiz tamamen taze çiçek çeşitleri sunmaktadır. Çiçek buketi içerisinde de 5, 7 ve 11 adet çiçek yer almaktadır. Çok fazla kişi bu ürünleri sipariş etmektedir.

   

   
  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım