Spatifilyum/Spathiphyllum Çiçeği

   

  Spatifilyum/Spathiphyllum Çiçeği

  Spatifilyum/spathiphyllum Çiçeği

   

  Barış zambağı adı ile bilinen spatifilyum Güneydoğu Asya’ya özgü tropikal bir çiçek türüdür. Oldukça popüler bir taze çiçek olan spatifilyum sevdiklerinize hediye etmek için en uygun çiçeklerdendir.

   

   Barış zambağı anlamına gelen spatifilyum/spathiphyllum çiçeği saflığı, şifayı ve barışı sembolize etmektedir. Bakımı oldukça kolay olan spatifilyum çiçek sepeti evde rahatlıkla bakılabilir.

   

   Spatifilyum çiçeği havayı toksinlerden arındırmaya yardımcı olduğu için yüzyıllardır şifa amaçlı en çok hediye edilen geçmiş olsun çiçek gönder kategorileri içinde yer almaktadır. Spatifilyum çiçeğinin her çeşidi herşey çiçek markette mevcuttur.

   

  Arkadaşlarınıza sevginizin saflığını göstermek için spatifilyum çiçek siparişi verebilirsiniz. Siz de sevdiklerinize istanbul çiçek gönder ile gönderdiğiniz çiçeğin kolaylıkla aynı gün ulaşması sağlayabilirsiniz.

   

  İyi bakılan bir spatifilyum çiçeği çok uzun süre yaşayacak ve sevdiklerinizin ona her baktığında sizi hatırlamasını sağlayacaktır.

   

   

   Siz de birbirinden zarif ve şık Spatifilyum çiçekleri ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirmek istemez misiniz? Daha fazlası için Herseycicek.com çiçek market bölümünü ziyaret edebilir, yüzlerce farklı model ve çiçek içerisinden seçim yaparak sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

   

   
  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım