YENİ ÜRÜN

  Beyaz Spatifilyum Barış Çiçeği

  • %54
  • 834,00 TL
   543 ,99 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Yaklaşık Ürün Boyutu: 45cm

  Beyaz Spatifilyum Barış Çiçeği

   

  Spatifilyum, beyaz çiçekleri ve yeşil yaprakları ile evlerinize ve ofislerinize huzur ve barış getiren bir saksı çiçeği olarak bilinir. Spatifilyumun bir diğer adı da barış çiçeğidir. Bu güzel çiçek hem göze hem de ruha hitap eder.

   

   Spatifilyum, bakımı kolay ve dayanıklı bir bitkidir. Işığı ve nemi sever, ama direk güneş ışığına maruz kalmamalıdır. Toprağı nemli tutmak yeterlidir. Spatifilyum, havayı temizleyen ve zararlı maddeleri emen bir bitkidir. Bu yüzden sağlığınız için de faydalıdır.

   

   Spatifilyum, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en anlamlı ve güzel çiçeklerden biridir. Doğum günü, yıl dönümü, yeni iş, geçmiş olsun gibi özel günlerde spatifilyum göndererek onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

   

   Spatifilyum, her ortama uyum sağlayan ve uzun süre canlı kalan bir çiçektir. Bu yüzden sevdiklerinizin yanından ayrılmayacak bir hediye olacaktır. Ayrıca çiçek gönder işlemi ile sevdiklerinize çiçekte gönderebilirsiniz.

   

   Spatifilyum siparişi vermek için herşeyçiçek sitesini ziyaret edebilir ve çiçek siparişi verebilirsiniz. Herşey çiçek, taze çiçek ve kaliteli çiçekleri uygun fiyatlarla sunan bir online çiçek market olmaktadır.

   

   Herşey çiçek ile istanbul çiçek gönder işlemi oldukça kolaydır. Sadece birkaç tıkla spatifilyum siparişi verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Herşey çiçek ile çiçek sepeti dolusu mutluluk gönderin.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım