YENİ ÜRÜN

  Çift Dallı Beyaz Orkide

  • %36
  • 1.765,00 TL
   1.299 ,99 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Yaklaşık Ürün Boyutu: 50 - 60cm

  Çift Dallı Beyaz Orkide

   

  Görselliğin üst seviyede olduğu ürünlerden biri orkidedir. Ortamın havasını baştan sona değiştiren bu çiçek orkide çeşitleri arasında en sevilenlerden biridir. Beyaz orkide asilliğin göstergesidir. Çiçek tercihlerinde çoğu kişi bu ürünü seçmektedir.

   

   Çiçek siparişi seçeneklerinde de çift dallı beyaz orkide tercih edilir. Yoğun çiçek seçenekleri ile hediye olarak çiçek gönder seçimi yapılmaktadır. Herşey çiçek bu anlamda birbirinden şık aranjmanlar tasarlamaktadır. Aynı zamanda çiçek sepeti ürün çeşitlerinde de yeni ürünler bulunmaktadır.

   

   Taze çiçek görselliği yüksek ve tasarım ürünlerden oluşmaktadır. Çiçek market üzerinden istenen adette ürün siparişi oluşturulmaktadır. İstanbul çiçek gönder işlemleri ile kişiler diledikleri ürünü anında satın almaktadır. Gün içerisinde teslimat seçenekleri de aralıksız çalışmaktadır.

   

   Son zamanların en sevilen aranjmanları ilk olarak sitede yer alır. Birbirinden şık saksı kullanımları ile beraber çiçek seçimlerinde orkide ürünleri şıklığın ve zarafetin bir göstergesidir. Beyaz renk asiliğinde hazırlanan bu aranjman tasarımları da güncel olarak hediye seçeneği oluşturmaktadır. Ürünlerin tamamı taze ve mevsimine göre hazırlanmaktadır. Hoş kokusu ile dekoratif şekilde de tercih edilir.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım