YENİ ÜRÜN

  Canım Sevgilime 17 Beyaz Gül Buketi

  • %39
  • 1.680,00 TL
   1.216 ,95 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Beyaz Gül: 17 Adet
  Yaklaşık Aranjman Boyutu: 40-50cm

  Canım Sevgilime 17 Beyaz Gül Buketi

   

  Canım sevgilime 17 gül buketi krem renginde hazırlanan güllerden oluşmaktadır. Bu çiçek aranjmanı buket şeklinde gül çeşitleri sunmaktadır. Beyaz gül ürünlerinden hazırlanan bu buket sevgiliye verilebilecek en hoş çiçektir. Buket formunda toplamda 17 adet beyaz gül bulunmaktadır. Çiçek siparişi için bu buket sevgili için tercih edilmektedir. Çiçek gönder işlemlerinin hemen ardından adrese teslimat için ürün hazırlanmaya başlanır.

   

   Herşey çiçek ürünlerinin her biri özenle hazırlanmaktadır. Çiçek sepeti ayrıcalıkları üzerinden beyaz gül buketi de oldukça fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Taze çiçek çeşitleri ile eşsiz buketler oluşturulur. Çiçek market bu anlamda renk seçeneklerini de geniş tutmaktadır. Ürün kalitesi ve tazeliği kişilerin seçimlerinde de yardımcı olmaktadır.

   

   İstanbul çiçek gönder seçenekleri üzerinden herkes dilediği ürünü satın almaktadır. Yeni nesil çiçek aranjmanlarının tümü de site içerisinde yer almaktadır. Son dönemde beyaz gül buketi göz kamaştırıcı taze çiçekler arasında bulunmaktadır. Bu çiçekler görsel açıdan da kişilerin zevklerini karşılamaktadır. Canım sevgilime 17 beyaz gül aranjmanı normal zamanlarda ve sevgililer gününde tercih edilen çiçeklerdir.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım