YENİ ÜRÜN

  Herşey Serisi 5 Kırmızı Gül ve Papatya Aranjmanı

  • %100
  • 0,00 TL
   587 ,19 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Kırmızı Gül: 5 Adet
  Papatya: 10 Adet
  Yaklaşık Aranjman Boyutu: 20cm

  Herşey Serisi 5 Kırmızı Gül Ve Papatya Aranjmanı

   

  Yaklaşan özel günlerle birlikte ne hediye alayım derdi herkeste başlar. Ancak elbette en çok tercih edilen ve sevilen hediye seçeneklerinin başında da çiçek gönderimi gelmektedir. İnternetin hayatımızda yer almasıyla online siparişlerin gelişmesi ile çiçek gönder hizmetleri de aktif olarak tercih edilir.

   

   Taze çiçek seçeneklerinin sizlerin belirlediği tarihte dilediğiniz adrese gönderilmesi ile çiçek siparişi hizmeti alınır. En çok tercih edilen çiçek türlerinden biri de gül ve papatya olmaktadır. Herşey çiçek içerisinde yer alan birçok seçeneğin yanı sıra Herşey serisi kırmızı gül ve papatya aranjmanı da son derece popüler olarak talep görmektedir. İstanbul çiçek gönder seçeneği ile sizler de kısa sürede sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

   

   İster çiçek sepeti olarak tercih edebilirsiniz isterseniz de buket seçeneklerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hem anlamlı olan hem de ekonomik olan bu hediye ile hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de onlara farklı bir hediye vermiş olacaksınız. Bu yüzden aranjman çiçeklere de son dönemde ilgi artmıştır. Özel olarak tasarlanan çiçekler ile çiçek market sizlere harika hizmetler sunmaya devam eder.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım