YENİ ÜRÜN

  Herşey Serisi 7 Kırmızı Gül ve Papatya Aranjmanı

  • %100
  • 0,00 TL
   649 ,59 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Kırmızı Gül: 7 Adet
  Papatya: 10 Adet
  Yaklaşık Aranjman Boyutu: 20cm

  Herşey Serisi 7 Kırmızı Gül Ve Papatya Aranjmanı

   

  Doğanın zarif ve renkli eserleri olarak bilinen çiçekler bizlere ilham vermektedir. Her bir çiçek kendine özgü özelliğiyle farklı duyguları bize yaşatmaktadır. Doğanın en güzel hediyelerinden biri olan gül, çok sayıda renk, şekil ve kokuya sahiptirler. Yüzyıllardır; aşkın, sevginin, şefkatin ve saygının sembolü olarak bilinirler.

   

   En güzel çiçeklerden birisi olan papaya, adeta masallardan fırlamış gibi duran zarafetiyle insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Görsel olarak bizleri etkileyen taze çiçek ayrıca havayı temizleyen bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle, herkesin hayatında çiçeklere yer vermesi oldukça önem arz etmektedir.

   

   İstanbul’da birçok çiçek market bulunmaktadır. Çiçeklerin güzelliğini sevdiklerinizle paylaşmak için herşey çiçek internet sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız çiçek sepeti dilediğiniz gün ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Aynı zamanda İstanbul çiçek gönder hizmeti ile teslim saati de seçilebilmektedir.

   

   Çiçekler, sevgiyi ifade etmenin en güzel yollardan biridir. Özel günlerde, sevdiklerimize vereceğimiz Herşey serisi 7 kırmızı gül ve papatya aranjmanı çiçek siparişi, onların yüzünde mutluluk ve tebessüm yaratmaktadır.

   

   Çiçeklerin güzelliği, hayatımızın her alanında bize mutluluk vermektedir. Haydi! Sevdiklerinizde küçük bir tebessüm yaratmak için sende çiçek gönder!

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım