YENİ ÜRÜN

  Kutuda 20 Beyaz Gül Aranjmanı

  • %90
  • 3.120,00 TL
   1.647 ,99 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Gül: 20 Adet
  Yaklaşık Aranjman Boyutu: 25 Cm

  Kutuda 20 Beyaz Gül Aranjmanı

   

  Kutuda 20 beyaz gül aranjmanı, sevdiklerinize özel günlerde veya sıradan bir günde sürpriz yapmak için harika bir hediye seçeneği. Kutuda çiçek, çiçeklerin daha uzun süre taze çiçek olarak kalmasını sağlayan ve şık bir görünüm veren bir çiçek aranjmanı türüdür. Kutu gül ise en çok tercih edilen kutuda çiçek çeşitlerinden biridir.

   

   Gül, aşkın ve sevginin simgesi olarak bilinir. Beyaz gül ise masumiyet, saflık ve sadakat gibi duyguları temsil eder. Sevgiliye, arkadaşa, aileye veya kendine kutuda beyaz gül siparişi vermek istiyorsanız, herşey çiçek size en iyi hizmeti sunar.

   

   Herşey çiçek, online çiçek siparişi vermenin en kolay ve güvenilir yolu. Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz kutu aranjmanını seçebilir, ödemenizi yapabilir ve sevdiklerinize ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

   

   Herşey çiçek, İstanbul çiçek gönder hizmeti ile sipariş ettiğiniz kutu aranjmanını sevdiklerinize zamanında ulaştırır. Çiçek sepeti veya çiçek market listesinde yer alan diğer ürünler ile Herşey çiçek, çiçek gönder ile size uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet sunar. Kutuda 20 beyaz gül aranjmanı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için daha fazla beklemeyin.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım