YENİ ÜRÜN

  Kutuda 20 Kırmızı Gül Aranjmanı

  • %41
  • 2.450,00 TL
   1.747 ,99 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Gül: 20 Adet
  Yaklaşık Aranjman Boyutu: 25 Cm

  Kutuda 20 Kırmızı Gül Aranjmanı

   

  Hediye gönderimi için tercih edilen kutu gül ürünlerinde kırmızı gül aranjmanları hazırlanmaktadır. Sitemiz kutu gül alanında en başarılı aranjman tasarımlarını sunmaktadır. Tamamı kırmızı gülden oluşan bu çiçek çeşitleri göz kamaştırıcı güzelliğe sahiptir.

   

   Çiçek siparişi vermek isteyenler ilk olarak sitemiz üzerinde yer alan bu ürünleri incelemektedir. Toplamda 20 adet gül bulunan bu kutu çiçek gönder seçeneği üzerinden gönderilmektedir. Herşey çiçek birbirinden taze ürünlerin yer aldığı adreslerden biridir. Çiçek sepeti ürün çeşitleri ile istenen ölçüde aranjman sipariş edilir.

   

   Taze çiçek gönderimi için tercih edilen sitemizde 20 adet gülden oluşan kutu aranjmanları hem estetik görünüme sahiptir hem de hediye seçimlerinde ideal tercihtir. Çiçek market bu anlamda birbirinden farklı renk seçeneği sunmaktadır. İstanbul çiçek gönder kategorilerinde yeni pek çok aranjman yer almaktadır.

   

   Güncel ürün tasarımları ile beraber oldukça fazla kişi bu çiçekleri tercih etmektedir. Yeni nesil çiçek aranjmanları içerisinde güller renkleri ve tazeliği ile göz kamaştırmaktadır. Hoş kokulu olan bu ürün tasarımları herkesin hızlı ve kolay bir şekilde sipariş ettiği sitemizdedir.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım