YENİ ÜRÜN

  Tropic Difenbahya/Dieffenbachia Saksı Çiçeği

  • %36
  • 623,00 TL
   459 ,99 TL
  Ücretsiz Teslimat2 - 9 Taksit Seçeneği
  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!
  Bu Ürün 0 Kişinin Favorisi
  Siparişin yola çıkmadan gör! Hazırlanan siparişinizin fotoğrafını önce siz görür ve onaylarsınız.

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ürün Açıklaması


  Yaklaşık Ürün Boyutu: 35 cm

  Tropic Difenbahya/dieffenbachia Saksı Çiçeği

   

  Oldukça fazla kişinin severek tercih ettiği saksı bitkilerinden biri olan difenbahya eve hoş bir görünüm kazandırmak için tercih edilir. Çiçek seçimlerinde evin görünümünü bambaşka bir havaya sokmaktadır. Üstelik sitemiz üzerinden çiçek siparişi vermek oldukça kolaydır. Farklı boyutlarda ve yaprak yoğunluğunda tasarlanan bu ürünler çiçek gönder seçeneği ile teslim edilir.

   

   Güncel ürün tasarımları ile herşey çiçek istenen ürünleri anında hazırlamaktadır. Özellikle saksı bitki çeşitleri çiçek sepeti ayrıcalıkları ile teslim edilir. Taze çiçek ürün grubu içerisinde yer alan bu çiçek hoş görünümü ile ortama pozitif enerji yayar. Çiçek market içerisinde bulunan bu ürünler oldukça uzun süre dayanıklılığını korumaktadır.

   

   İstanbul çiçek gönder seçenekleri ile gün içerisinde ürün gönderimi sağlanmaktadır. Taze yaprak dokusu ve toprağı ile uzun yıllar boyunca yetişmeye devam eder. Bu saksı çiçeği hem görünümü hem de ortama yaydığı enerji ile en sık satın alınan ürünler arasına girmektedir. Özel saksı tasarımları başta olmak üzere tamamen güvenli şekilde teslim edilir. Her ürün Herşey çiçek güvencesi ile siteden teslim edilir.

   


  Ürün Yorumlar (0)

  İlginizi Çekebilecek Benzer Seçenekler

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım